Промислове опалення – монтаж

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Проектування та встановлення опалення промислових будівель та виробничих приміщень — складне та відповідальне завдання, впоратися з яким здатні лише кваліфіковані професіонали.

 

Фахівці компанії «Буд Клімат» мають профільну освіту та необхідний практичний досвід, щоб розробити та змонтувати систему опалення будь-якої складності на вашому підприємстві. Ми врахуємо архітектурні особливості приміщень, умови технологічних процесів та вимоги охорони праці, що діють, щоб запропонувати вам найкращий варіант у конкретному випадку. Спроектоване нами промислове опалення буде ефективним, економічним, надійним та відповідним саме для ваших виробничих умов.

 

Особливості проектування промислового опалення

До опалення промислових об’єктів виставляють серйозні вимоги, які обов’язково необхідно враховувати при розробці проекту. Система обігріву будівлі має забезпечувати гідні умови праці для працівників підприємства, враховуючи технологічні процеси, а також бути безпечною та максимально ефективною.

При проектуванні промислового опалення важливо врахувати низку моментів, основними з яких є:
 
 1. площа опалюваних приміщень;
 2. доступність та вартість різних видів теплоносіїв;
 3. особливі умови виробничих процесів;
 4. допустимість циркуляції повітря;
 5. можливість відведення продуктів згоряння;
 6. шляхи повітрообміну;
 7. тепловтрата приміщення.

Варто зазначити, що для промислового опалення прорахунок тепловтрат часто є ключовим: виробництва часто організовують в каркасних будівлях, тепловтрати для яких можуть досягати 30%. Відповідно, при виборі способу обігріву потрібно враховувати вартість витрат на енергоносій, які будуть значно вищими, ніж у випадку з житловими будинками, тепловтрати в яких на порядок менші.

Що стосується джерела енергії, то у разі монтажу промислового опалення це може бути:

 1. магістральний газ;
 2. електрика;
 3. тверде паливо (вугілля, пелети, дрова).

Рідкопаливне опалення використовується вкрай рідко через необхідність будувати окрему котельню та відводити площі під баки для палива. Вкрай важливо на етапі вибору прорахувати всі варіанти та вибрати найменш витратний як на момент монтажу, так і в експлуатації.

Ще один важливий аспект проектування промислового опалення – допустимість циркуляції повітря. Наприклад, на шкідливих виробництвах або під час роботи з дрібнодисперсними речовинами її слід уникати. У цьому випадку замість радіаторів опалення або конвекторів повітря використовують інфрачервоні нагрівачі. Вони нагрівають підлогу та стіни будівлі, а також предмети, але не впливають на повітря. Таким чином, конвекція буде мінімальною.

Якщо ж для пересування повітряних мас на виробництві немає обмежень, слід продумати, як саме переміщатимуться повітряні потоки. І тому будуються спеціальні теплові карти, у яких відзначають джерела тепла, шляхи конвекції повітряних потоків, виходи вентиляції тощо.

Якщо ви хочете, щоб на вашому підприємстві було сучасне, надійне та економічне опалення, звертайтесь до компанії «Буд Клімат». Ми виконаємо проектування та монтаж опалення під ключ на підприємстві будь-якого розміру з урахуванням архітектурних особливостей будівлі та специфіки виробництва. Запропонована нами система буде оптимальною та ефективною: ви отримаєте тепло з мінімальними витратами та максимально швидкою окупністю. При цьому опалення буде надійним і безпечним, адже в роботі ми використовуємо обладнання та матеріали провідних виробників, а після завершення монтажу та підключення електроніки завжди йде пусконалагодження.

Основні етапи встановлення промислового опалення під ключ:

 
 1. аналіз виробничих площ;
 2. консультації та обговорення деталей, з’ясування особливостей технологічного процесу;
 3. укладання договору;
 4. проектування системи опалення;
 5. закупівля обладнання та матеріалів;
 6. монтаж котла, обв’язування, підключення електронних компонентів;
 7. пуско-налагоджувальні роботи.

Замовивши у нас опалення під ключ на підприємстві, ви отримаєте на виході повністю готову до експлуатації та перевірену систему обігріву, що відповідає вимогам вашого виробництва та чинного законодавства, сучасну та надійну. При цьому ви не будете залучені до процесу та зможете займатися вирішенням інших питань, повністю довіривши нам роботу над проектом.