Індивідуальні системи опалення

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
Підбір системи, вибір обладнання по запиту
Перший пуск системи системи опалення від 1000
Підбір системи автоматизації по запиту
Налаштування системи автоматизації по запиту
Виїзд за межі міста за 1 км в обидві сторони  12 грн/ км

Індивідуальне  (автономне ) опалення

Наші фахівці сприяють  розвитку інженерного напрямку такого як автономне (індивідуальне) опалення для квартир, будинків та комерцінйного сектору. Для цього ми надаємо всі необхідні послуги, пов’язані з його проектуванням, підбором обладнаня та монтажем.

Дуже часто люди монтують системи опалення в квартирах чи будинках своїми силами, грунтуючись на досвід своїх близьких родичів  або сусідів, причому роботи виконуються за допомогою підручних засобів (тим що є під рукою)  замість спеціального інструменту. В результаті система опалення може не працювати або працювати недостатньо ефективно, причому оптимізувати її функціонування часто неможливо. У разі такого розвитку подій багато людей розуміють, наскільки важливо замовляти подібні послуги у спеціалістів які знають і вміють виконувати свою роботу. Замовивши послугу з монтажу системи опалення у фахівця ви отримуєте:

 • Технічне рішення з врахуванням сучасних енергозберігаючих технологій та ваших побажань 
 • Гарантію та ” спокійний сон” на виконані роботи
 • Правильний підбір обладнання (по тепловій чи електричній потужності), без закладання “запасів”, що призводить до здорожчання обладнання
 • Уникнення зайвих витрат та економія свого часу

 

Індивідуальне опалення в квартирі чи в будинку

На сьогоднішній день кількість  клієнтів які хочуть мати індивідуальне опалення  зростає. Індивідуальна система опалення повинна працювати максимально результативно, незалежно від джерела тепла. 

Індивідуальна системи опалення використовується для того, щоб забезпечити максимально ефективний обігрів всіх приміщень. Індивідуальна система дозволяє автономно керувати опалювальним обладнанням,  дає змогу налаштувати роботу системи опалення під ваші потреби. В централізованій системі теплопостачання  споживач не впливає на роботу опалювального обладнання, і не має змоги керувати температурою в приміщенні. У зв’язку з тим що більшість централізованих мереж є старими і розбалансованими тому  бувають випадки недогріву приміщень.

Індивідуальна система опалення надає широкі можливості для вибору оптимальної температури в кожній кімнаті окремо. Ці системи опалення користуються високим попитом, оскільки дозволяють не лише домогтися рівномірного розподілу тепла, але також створюють додаткові можливості для економії коштів (споживач оплачує за фактично спожитий  об’єм енергоносіїв).

Головна складова будь-якої системи індивідуального опалення – це водогрійний котел, який виступає в якості ключового елемента, що забезпечує генерацію тепла (газовий або електричний котли). Для розподілу тепла використовуються трубопроводи ( можуть бути ППР, металопластикові, мідні або з нержавійки). Важливими елементами кожної системи опалення це радіатори (бувають сталеві, біметалеві, алюмінієві) різних форм та кольорів.

 

Джерела тепла для індивідуальної системи опалення

Розглянемо основні види джерел тепла для  індивідуальної  систем опалення:

 • Газова, з підключенням до магістрального газопроводу. Ідеальний варіант, що забезпечує найбільш низькі витрати на обігрів приміщень. Принцип роботи – нагрівання теплоносія в котлі опалення в результаті згоряння газу. Використовується спільно з радіаторами опалення або водяними теплими підлогами.
 • Газова, на зрідженому газі. Варіант, який застосовується в місцях, де немає можливості підключення до “газової труби”. Використовується власниками будинків, як варіант, не прив’язаний до єдиного джерела енергії – електрики. Принцип роботи – нагрівання теплоносія в котла опалення в результаті згоряння зрідженого газу. Використовується спільно з радіаторами опалення або водяними теплими підлогами.
 • Електрична. Як видно з назви, теплоносій в котлі нагрівається за рахунок електроенергії. Можливі варіанти як у вигляді котла опалення із застосуванням радіаторів опалення, водяних теплих підлог, так і просто електричні теплі підлоги, електричні радіатори і конвектори.
 • Твердопаливна. В якості палива використовуються дрова, кокс, вугілля, пелети та інше. Принцип роботи – нагрівання теплоносія в котлі опалення в результаті згоряння палива. Можливі варіанти з застосуванням радіаторів опалення і водяних теплих підлог.
 • Рідкопаливна. В якості палива використовується рідке паливо – дизельне паливо (солярка), мазут, гас, пічне паливо, відпрацьоване масло або біопаливо. Принцип роботи – згоряння рідкого палива в камері згоряння. Паливо згорає через пальник. Можливі варіанти з застосуванням радіаторів опалення і водяних теплих підлог.

Ціни на індивідуальне опалення

Без знайомства з об’єктом, на якому буде проводитися монтаж системи опалення, важко зорієнтувати клієнта в точному кошторисі по матеріалах та роботах . Зателефонуйте нам і наші менеджери виїдуть на об’єкт, розрахують вартість, допоможуть з вибором устаткування, розкажуть всі плюси і мінуси можливих варіантів.

Ви можете приблизно розрахувати вартість, ознайомившись з прайс-листом на наші послуги. Не забудьте що вартість автономної системи опалення складається з:

 • монтаж котельного обладнання
 • монтаж трубопроводів
 • монтаж радіаторів
 • монтаж теплої підлоги
 • монтаж автоматизації
 • монтаж системи водопостачання

 

Установка індивідуальної системи опалення

Проектування системи опалення починається з закладки фундаменту, так як потрібно передбачити отвори через стіни та перекриття для  прокладання магістралей трубопроводів  а також отвори для димоходу і закласти відповідні гільзидля них. Це дозволить по-перше здешевити процес установки (нге потрібно пробивати отвори через сніни та перекриття), а по-друге прискорити процес монтажу системи опалення.

Розберемося з етапами монтажу індивідуальної системи опалення:

 • Вибирається тип палива (джерело тепла) для системи опалення. Багато в чому це залежить від доступності палива (газ, електрика, дизельне паливо, пелети і т.д.)
 • Після вибору типу палива, на основі розрахунку тепловтрат будинку і розрахункової кількості гарячого водопостачання, вибирається потужність котла.
 • Проектується система опалення. Це важливий етап, який дозволяє передбачити розміщення радіаторів, теплої підлоги, місця де будуть розміщені магістральні трубопроводи. Проектування дозволяє мінімізувати додаткові витрати та врахувати всі необхідні матеріали для виконання роботи.  Проектування гарантує споживачу  комфортну температуру в будинку в зимовий час, позбавить від появи “цвілі” в місцях промерзання при неправильному розрахунку.
 • Проводиться установка котельного обладнання.
 • Проводиться “обв’язування” котла, встановлюються колектори на опалення та водопостачання.
 • Монтуються опалювальні системи (радіатори або тепла підлога).
 • Підключається все в єдину систему.
 • Перевірка системи опалення на герметичність.
 • Повний запуск системи опалення.

Не забувайте, що система опалення будинку є його “серцем” і дозволяє вам комфортно проживати в вашому домі. Тому не варто проводити встановлення самим – краще довірте цю роботу професіоналам.

 

 

Наші роботи