Монтаж систем водопостачання та каналізації

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
Монтаж точки водопостачання (холодна+гаряча+каналізація) 800 
Монтаж тільки холодної або гарячої води 250
Монтаж каналізації від 300 
Монтаж фільтра колби або редуктора тиску 500 
Прокладання магістральних труб для водопостачання від 20 грн/м 
Виїзд в межах міста безкоштовно
Виїзд за межі міста за 1 км в обидві сторони (понад 10 км від м. Львів) 3 грн/ км

Рівень комфорту проживання людини в приміщенні визначається багатьма факторами. І якщо без електрики ще можна якось обійтися, використовуючи свічки і ліхтарики, то відсутність води, опалення та каналізації робить квартиру або будинок непридатними для проживання. Розробка схеми інженерних систем починається ще на етапі проектування будівлі.

При цьому враховуються безліч чинників, знайомих тільки фахівцямцього питання. Площа житла, кількість мешканців, розташування квартири або будинку, кількість віконних і дверних прорізів, а також температура атмосферного повітря в зимовий період – все це впливає на схему водопостачання, каналізації та опалення. Важливу роль також відіграє вибір матеріалів, завдання яких полягає в забезпеченні тривалого терміну служби інженерних систем.

Зрозуміло, що розробити схему і правильно підібрати труби, сантехнічні та опалювальні прилади своїми силами, без участі фахівців неможливо. Що стосується монтажу водопроводу, каналізації та опалення, тут також без варіантів: роботою повинні займатися тільки професіонали.

 

Монтаж інженерних систем: водопровід, каналізація, опалення

Наша компанія займається монтажем водопроводу, каналізації та опалення “під ключ” в житлових та іншого призначення будівлях. За роки роботи в сфері монтажу інженерних систем, нашими фахівцями реалізовано багато проектів різної складності. 

У своїй роботі ми керуємося кількома принципами, основні з яких – якість, швидкість, надійність та екологічність. Незалежно від складності проекту, інженерна система виконується в терміни, заздалегідь обумовлені з замовником. У роботі ми використовуємо тільки якісні, сертифіковані матеріали, термін служби більшості з яких перевищує 50 років. В даний час наша компанія надає наступні основні види послуг:

  • проектування і монтаж водопроводу – розробка схеми подачі води, підбір матеріалів та сантехніки, складання та перевірка системи під тиском;
  • проектування і монтаж каналізації – розробка схеми системи каналізації, підбір матеріалів, опресовування і перевірка системи на відсутність протікання;
  • проектування і монтаж опалення – розробка схеми системи опалення, підбір матеріалів і радіаторів опалення, складання та перевірка системи під тиском.

Зварювальні роботи

Надаємо послуги по зварювальних роботах на споруджуваних і вже експлуатованих об’єктах. На практиці знайомі з передовими технологіями дипломовані зварники виконають зварні роботи в будь-якій площині і в найкоротші терміни. Гарантією якості зварювальних робіт є десятки реалізованих нашою компанією проектів, ні по одному з яких ми не отримали нарікань з боку замовників. Зварювальні шви відповідають чинним сьогодні будівельним нормам і перевіряються на міцність спеціальним обладнанням (побажанням замовника робіт).

Оздоблення санвузлів під ключ

Монтажу системи водопостачання, опалення та каналізації часто супроводжують масштабні роботи в санвузлі. Ми готові взяти на себе приведення в порядок цього одного з головних в будь-якому житлі приміщень, а також пропонуємо обробку санвузлів під ключ в якості окремої послуги. Фахівці нашої компанії приступлять до роботи тільки після узгодження з замовником списку матеріалів і видів робіт, необхідних при обробці санвузлів. Роботи на об’єкті будуть завершені у домовлений з клієнтом термін і тільки після остаточного приймання їх замовником. Незалежно від масштабності виконуваних робіт, їх вартість залишається незмінною до здачі об’єкта, незалежно від ситуації на ринку.

 

 

 

Наші роботи