Монтаж кондиціонерів

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна,грн
Монтаж кондиціонера “під ключ” (додатково див розділ закладка траси для кондиціонера) від 2 600
Монтаж кондиціонера на існуючу магістраль від 2 400
Діагностика/ чистка кондиціонера від 600 грн
Технічне обслуговування кондиціонера від 1000 грн
Демонтаж кондиціонера від 800 грн
Виїзд в межах міста безкоштовно
Виїзд за межі міста за 1 км в обидві сторони 4 грн/ км

Кліматичне обладнання – неодмінний атрибут комфортного житла. Однак хороший кондиціонер недостатньо купити, його треба правильно встановити. Компанія Буд Клімат професійно виконає цю роботу.

Вибір обладнання

При виборі обладнання рекомендуємо звернути увагу на такі моменти:

  • Правильне визначення потужності пристрою, виходячи з площі приміщення і його освітленості сонцем. Використовуйте формулу: на 1 м² потрібна холодопродуктивність 0,1 кВт. Наші фахівці допоможуть вам врахувати й інші фактори, які впливають на ефективність роботи системи.
  • Вибір типу обладнання: звичайна (роздільна) спліт-система, мульти спліт-система або мультизональна система. Системи різняться кількістю блоків, трас і площею приміщень, де виконується кондиціонування повітря.
  • Вибір марки кондиціонера з потрібним  функціоналом. Кондиціонери преміум-класу служать довше і мають розширений список функцій, що не можна сказати про більшість моделей середнього, і тим більше, економ-класу. Економія в цьому питанні може виявитися вельми відносною.
  • Вибір дизайну – тут багато що залежить від ваших вподобань.

Компанія “Буд Клімат” надає своїм клієнтам повний спектр послуг, від консультації, монтажу до обслуговування встановленої системи. Ми готові прорахувати кошторис на обладнання і монтаж звичайної спліт системи а також складного кліматичного обладнання – мульти спліт-систем і мульттизональних систем.

Вибір місця установки кондиціонера

При виборі місця монтажу слід керуватися певними правилами. Виконання цих правил і рішення всіх технічних питань візьмуть на себе наші фахівці.

У приватному будинку наші спеціалісти встановлять зовнішній блок кондиціонера з урахуванням ваших побажань. Він буде розміщений так, щоб не псувати зовнішній вигляд будинку. Кріплення кронштейнів і прокладка комунікацій будуть виконані акуратно і без помітних пошкоджень зовнішньої стіни.

У міських квартирах обладнання не повинно псувати вигляд фасаду, виключено провисання комунікацій по стіні. Зазвичай установку виробляють під вікном кімнати, де розташований внутрішній блок. У нових будинках для монтажу передбачені спеціальні місця (кошики).

На практиці при установці внутрішнього блоку кондиціонера значення мають лише два моменти (всі інші питання вирішать наші фахівці):

  • вихідний потік холодного повітря не повинен потрапляти в приміщенні на місце постійного перебування людини чи тварини;
  • зовнішній вигляд обладнання не повинен дисонувати з інтер’єром приміщення.
  • Наша рекомендація: ідеально впишеться в будь-який інтер’єр канальний кондиціонер – різновид спліт-системи з розміщенням внутрішнього блоку в міжстельовому просторі. Система повітропроводів розподіляє охолоджене повітря по кімнатах.

Монтажні роботи

Монтаж кліматичного обладнання – складний технологічний процес, що вимагає майстерності виконавців і особливого контролю. Однак нашим клієнтам не потрібно вникати в специфіку монтажних робіт. У компанії “Буд Клімат” працюють професіонали своєї справи, які мають необхідний інструмент і великий досвід роботи з ним. Траса буде прокладена без заломів, технічно грамотно. Після закладки траси проводиться її опресовування і встановлюються манометри – при випадковому її пошкодженні це відразу буде видно.

Ми гарантуємо:

  • Ніяких переробок надалі не буде потрібно!
  • Все буде зроблено чисто і акуратно, без пилу і бруду!
  • Ваш ремонт не постраждає!

Замовляйте монтажні роботи у нас, звертайтеся в компанію “Буд Клімат”!

 

Наші роботи