Монтаж касетного/канального/ підлого-стельового кондиціонерів

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
Монтаж касетно/підлогового кондиціонера по запиту
Технічне обслуговування по запиту
Виїзд в межах міста безкоштовно
Виїзд за межі міста за 1 км в обидві сторони (понад 10 км від м.Львів) 5 грн/ км

На виробничих підприємствах з особливими вимогами до температурного режиму обов’язковою є встановлення промислових кондиціонерів. Таке ж обладнання іноді необхідно встановлювати в торгових залах, офісних будівлях, розважальних комплексах та на інших об’єктах.

Грамотно спроектовані і професійно встановлені системи кондиціонування дозволяють підтримувати оптимальний температурний режим незалежно від сезону. Завдяки цьому підвищується рівень комфорту працюючого персоналу, а також підтримуються кліматичні умови відповідно до діючих ДБН, відповідно ососбливостям технологічного процесів.

Різновиди промислових систем кондиціонування

На великих підприємствах найчастіше застосовуються такі системи кондиціонування:

  1. Багатозональні. До них відносяться системи типу VRV і VRF. Вони встановлюються на підприємствах з високими вимогами до температурного режиму. Це можуть бути готелі, ресторани, офісні приміщення та інше. Система такого типу має загальний блок керування, з якого можна задавати і контролювати необхідний температурний режим для кожного окремого приміщення.
  2. Чиллер – фанкойл. Така система має на увазі установку чилера, який є охолоджуючим обладнанням. У приміщення охолоджене повітря подається за допомогою фанкойлів, які об’єднуються в єдину систему з чиллером.
  3. Центральні системи – по суті, є комбінованими, і можуть застосовуватися не тільки для охолодження повітря, а й для обігріву або вентиляції. Вони складаються з декількох блоків, об’єднаних в єдину структуру.

Окрім наведених різновидів варто відзначити промислові кондиціонери з розміщенням на дахах, а також шафові системи.

Монтаж промислових кондиціонерів

Яка б система кондиціонування ні застосовувалася на підприємстві, її коректна і довговічна робота залежить від правильного монтажу і подальшого обслуговування кваліфікованими фахівцями. В цілому, монтаж промислових кондиціонерів професіонали поділяють на кілька етапів:

  • Проектування. Сюди входить аналіз і вивчення підприємства, його особливостей і вимог до температурного режиму.
  • Підбір та доставка обладнання. На підставі складеного проекту підбирається найбільш оптимальний вид системи. На об’єкт доставляється все необхідне для монтажу обладнання і узгоджується графік виконання робіт.
  • Монтаж системи. Включає в себе прокладку магістралей, монтаж обладнання та об’єднання всієї системи в єдине ціле.
  • Пуско-налагоджувальні роботи. На цьому етапі проводиться пробний запуск і тестування обладнання, а також відпрацьовуються аварійні ситуації. Додатково може здійснюватися навчання персоналу, відповідального за роботу і контроль над системою.

Професійну установку промислових кондиціонерів і систем будь-якої складності можна замовити за номером. Наші інженери допоможуть вам визначитися з вибором системи, оптимально підходить для вашого підприємства. На все встановлене обладнання надається гарантія і сервісне обслуговування.

 

Наші роботи