Монтаж сонячних колекторів

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна,грн
Підбір обладнання безкоштовно
Консультація менеджера безкоштовно
Виїзд в межах міста безкоштовно
Виїзд за межі міста за 1 км в обидві сторони ( понад 10 км від м. Львів) 3 грн/ км

Сонячні геліо колектори легко монтуються у вже існуючу систему опалення і дозволяють зменшити навантаження на котел більш ніж в 2 рази. Наші фахівці надають послуги з встановлення сонячних колекторів у Львові і Львівській області – швидко, якісно і надійно.

Створення системи опалення на основі сонячних колекторів

Енергозберігаючі автономні системи – майбутнє опалювальних технологій, тому ми намагаємося активно розвивати даний напрямок. Сонячні колектори можуть з однаковим успіхом застосовуватися як для опалення приватних будинків, так і для промислових об’єктів. Проектування і монтаж систем опалення на основі геліоустановок здійснюється в кілька етапів:

Аналіз об’єкту . Спочатку проводиться первинний огляд об’єкта – ми вивчаємо плани будівлі і розташування комунікації. Потім наш фахівець приїжджає на об’єкт для проведення додаткових вимірів і перевірки відповідності планів реальному розташуванню мереж.

Проектування системи . Вибір геліоустановки залежить від будови даху, так як кут нахилу до горизонту сильно впливає на складність монтажу. Ще одним важливим фактором при виборі сонячного колектора є об’єм води, який необхідно нагріти.

Монтаж сонячних колекторів . На цьому етапі вкрай важливо дотриматися всіх вимог виробника, щоб зберегти гарантію на обладнання. Більш того, за умовами надання гарантії, потрібно проводити технічний огляд обладнання не рідше одного разу на рік.

  • Дозаправка системи теплоносієм
  • Пуско-налагоджувальні роботи

Коли монтаж геліоустановок завершений, проводиться ретельний огляд всіх елементів системи, щоб знайти можливі несправності. Тестовий запуск системи дозволяє усунути будь-які неполадки і гарантувати надійність системи.

Чому ми?

Фахівці компанії “Буд клімат” вже більше 8 років забезпечують якісний монтаж та обслуговування для систем опалення ы водопостачання на основі сонячних колекторів. Всі наші інженери проходять навчання в компаніях офіційних виробників опалювального обладнання і мають у своєму розпорядженні усіма необхідними інструментами і дозволами для роботи. Ми працюємо цілодобово, 7 днів на тиждень. На всі наші  послуги надається гарантія 5 років.