Системи захисту від затоплення

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна
Монтаж системи антизатоплення від 1 200 грн
Виїзд в межах міста безкоштовно
Виїзд за межі міста за 1 км в обидві сторони (понад 10 км від м. Львів) 3 грн/ км

Установка системи захисту від протікання дозволить запобігти затопленню житла через поломки сантехнічного обладнання. Датчик не є гарантією справності кранів і змішувачів, але здатний вберегти від руйнівних наслідків, які незмінно викликає витік води.

Як проводиться монтаж системи захисту від протікання води

Захист від протікання працює в автоматичному режимі. Вона перекриває водопостачання, якщо на підлозі в приміщенні з’являється вода де розміщені датчики затоплення. При цьому, власник квартири може отримувати  сигнал про те, що сталося. Ціна установки системи захисту від протікання води залежить від виробника системи (Італія, Китай), особливостей схеми водопостачання, від кількості датчиків, від типу системи (провідна чи безпровідна),іт.д. . При необхідності, наші менеджери допоможуть Вам вибрати систему захисту від протікання, виходячи з ваших умов.

Спеціалісти компанії “Буд клімат” виконають установку систем захисту від протікання в кілька етапів:

  • Монтаж датчиків;
  • Монтаж крана з сервопрводом;
  • Підключення контролера;
  • Тестування роботи.

Захист від затоплень функціонує у вигляді ланцюжка «датчик-контролер-кран». Обмін сигналами відбувається або по проводах, або ж в дистанційному режимі. Це забезпечується за рахунок надходження сигналу до контролера. Вартість установки захисту від протікання залежить від площі приміщення в якому має бути проведення робіт, необхідності в нарізці різьблення на вводах, а також монтажу додаткового, сантехнічного обладнання.

Сучасні пристрої надійні і довговічні у використанні. Система захисту від протікання води зручна в експлуатації і працює в штатному режимі, а тому забезпечує надійний захист Вашої водопровідної мережі в лічені секунди.

Переваги підключення системи захисту від протікання в нашій компанії

Система контролю за протечками стане гарантією вашого спокою і мінімізації ризиків затоплення. Наші спеціаліти проведуть монтажні роботи швидко, якісно і за прийнятною вартістю.

  • Наша компанія більше 10 років на ринку сантехнічних послуг, роботи проводять кваліфіковані майстри з великим стажем
  • Безкоштовний виїзд майстра на огляд і складання кошторису в будь-який район Львова і Львівської області
  • Ми підписуємо офіційний договір на надання послуги
  • Ви отримуєте письмову гарантію на проведені роботи по установці системи захисту від протікання

Установка системи захисту від протікання є гарантією надійної експлуатації вашої сантехніки в квартирі або приватному будинку, запобігаючи виникненню аварійних ситуацій в будь-яких умовах, незалежно від того, вдома ви, або ж ні. Розумна система збереже ваші нерви, а головне кошти, які можуть бути витрачені на ремонт не тільки власної квартири, але і сусідів. В результаті ви отримаєте якісний захист, що забезпечує безпеку експлуатації вашої сантехніки.