Монтаж систем вентиляції для квартир та будинків

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна
Монтаж обладнання для вентиляції по запиту
Монтаж повітропроводів по запиту
Виїзд в межах міста безкоштовно
Виїзд за межі міста за 1 км в обидві сторони (понад 10 км від м.Львів) 3 грн/ км

Монтаж систем вентиляції

Однією з важливих складових будівельно-монтажних робіт є монтаж систем вентиляції. Наша компанія здійснює монтаж вентиляційного обладнання від провітрювачів для квартир до централізованих систем вентиляції будівель “під ключ”. Замовники завжди педантично ставляться до якості виконання даного виду робіт, адже від того, наскільки якісно, ​​вміло і професійно виконаний монтаж системи вентиляції, залежить і те, наскільки комфортно почуватимуться люди в даному приміщенні, а так само на скільки тривалою буде робота дорогого устаткування. Щоб вентиляційні системи були надійні, необхідно чітко дотримуватися технології їх монтажу і послідовності установки окремих елементів.

Системи вентиляції досить складні. Для того щоб забезпечити постійний приплив свіжого повітря в приміщення, монтажникам потрібно вміло змонтувати обладнання (вентиляційні пристрої, нагрівачі повітря, фільтри, автоматику, яка контролює витрату повітря), зібрати з окремі секції повітроводи, приєднати до них повітророзподільчі пристрої та автоматичну систему контролю систем вентиляції. Кожен об’єкт, чи це багатоквартирний будинок, квартира або невеликий котедж, вимагає від наших інженерів складання спеціального проекту. Зрозуміло, крім бажань замовника, повинні враховуватися вимоги, зазначені в ДБН та інших нормативних документах.

В компанії  «Буд клімат» працюють  висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи в галузі  вентиляції. Працівники, які займаються безпосередньо монтажем, працюють і вдосконалюють свої професійні навички та відвідують семінари. Наша компанія здійснює монтаж систем вентиляції в квартирах, офісах, заміських будинках і котеджах, займається установкою систем центрального кондиціонування і вентиляції будівель та підприємств.  Звертайтеся до нас!

Етапи установки вентиляції

 1. Складання проекту або монтажних схем і узгодження їх з замовником.
  Цей етап роботи – найважливіший. Допускати помилки на стадії складання проекту неприпустимо, адже вносити зміни вже після того, як частина робіт буде виконана – значить істотно вийти за рамки бюджету проекту.
 2. Складання графіка монтажних робіт.
  Графік робіт – це не тільки обумовлені із замовником терміни здачі проекту, але і контроль, згідно з яким на об’єкт будуть доставлятися необхідні матеріали та вентиляційне обладнання.
 3. Комплектація об’єкта усіма необхідними матеріалами, проведення перших етапів робіт, встановлення обладнання.
  Монтажні роботи важливо проводити в суворій відповідності з проектною документацією. Те, наскільки успішно буде реалізований проект, залежить безпосередньо від рівня професіоналізму працівників. 
 4. Проведення випробувань.
  На цьому етапі виявляються і усуваються недоліки, підписуються проміжні акти приймання роботи представниками замовника і виконавчі схеми.
 5. Закінчення монтажних і пусконалагоджувальних робіт.

Після закінчення виконання всіх монтажних робіт і налагодження  вентиляційного обладнання наші інженери проводять навчання замовника користуванню вентиляційними системами. У той же самий час готується для передачі замовнику пакет документів, який включає сертифікати,  схеми і т.д.

Вся діяльність по установці вентиляційних систем знаходиться під контролем представників наших інженерів. З усіма питаннями замовник має право звертатися до відповідального за проект. Виконроб  стежить за якістю виконання монтажних робіт і за тим, щоб всі етапи виконувалися в терміни, зазначені в договорі.

Нерідко трапляється, що після підписання договору замовник виявляє бажання провести додаткові монтажні роботи. В цьому випадку, інженери компанії узгоджують вартість і терміни виконання нових умов і вносять їх в договір.

Автоматизація вентиляційних систем

Сучасна вентиляція не можлива без системи автоматики. Встановлення автоматизованих вентиляційних систем необхідна не тільки для того, щоб устаткування відповідало прописаним в проектній документації характеристикам, а й для його економічної, надійної і безпечної роботи. Адже на будь-яку непередбачену ситуацію автоматика відповідає за включення оповіщення замовнику. Це допомагає вчасно усувати всі поломки і зробити вентиляційну систему безпечноу і зручну в експлуатації.

Для того щоб керувати «мікрокліматом в будинку», існують спеціальні системи автоматики для створення в приміщенні необхідного мікроклімату. Сучасне обладнання дозволяє керувати їх діяльністю  віддалено – через інтернет, складати спеціальні програми для управління параметрами повітря. «Інтелектуальні будівлі» включають автоматизовані системи контролю над мікрокліматом в загальну систему управління будинком. Така автоматика робить компоненти кліматичного обладнання більш надійними, охороняючи їх від впливу різних несприятливих зовнішніх чинників, а саму систему в цілому більш зручною для замовника.

Навчання замовника поводження з кліматичними системами, управління автоматикою і техніці безпеки при поводженні з вентиляційним обладнанням входить в завдання наших інженерів. Після закінчення монтажних робіт і запуску системи ми передаємо замовнику всі необхідні документи і опис щитів автоматики системи та проводимо курс навчаннядля особи, яка буде займатися обслуговуванням обладнання.

Гарантійні зобов’язання

Компанія «Буд Клімат» відповідально підходить до виконання покладеної на неї роботи, і тому бере на себе гарантійні зобов’язання на окремі конструктивні елементи, а також на монтаж систем вентиляції та функціонування системи в цілому.

 

Наші роботи