Монтаж інсталяцій/біде

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
   
Виїзд  в межах міста   безкоштовно
Виїзд  за межі міста за 1 км в обидві сторони ( понад 10 км від м. Львів)   3 грн /км
Монтаж інсталяції для підвісного унітазу/біде   1 200
Монтаж навісного унітазу/біде на інсталяцію   800
Монтаж підлогового унітазу/біде   800

Установка біде

Біде – популярне пристрій для особистої гігієни, поряд з ванною або гігієнічним душем. Можливості цього сантехнічного приладу дозволяють розширити уявлення про комфорт у ванній кімнаті і туалеті, тому зростає число охочих встановити його в своєму будинку. Зазвичай біде розташовується поруч з унітазом, тому і купується в комплекті з ним, щоб створити єдиний стиль інтер’єру.

Як вибирати біде

Для того щоб підібрати  модель біде, необхідно провести оцінку його розмірів, вільного простору в санвузлі, розташування водопровідних і каналізаційних труб. Для просторих приміщень найкращим варіантом буде вибір окремо розміщеного біде. В цьому випадку біде може бути підлоговим або підвісним, з фонтаноутворювальним або нижньохідним потоком води, з різними додатковими функціями.

У випадку з обмеженим простором, або коли для установки окремо стоїть біде потрібно переобладнання приміщення, рішенням може стати використання унітазу-біде або кришки-біде. В унітаз-біде монтується спеціальна форсунка, бачок оснащується пристроєм для підігріву води і блоком для електронного управління. Кришка-біде надаватися на унітаз замість звичайного сидіння, управляється за допомогою вбудованої панелі, пульта або педалі.

Найбільш поширеним матеріалом для біде як і для унітазу є кераміка: фаянс і фарфор, але використовуються і інші матеріали: сталь, чавун, пластик, аж до золота і срібла.

Як встановити біде

Процес установки біде залежить від виду його конструкції. Установка підлогового варіанту схожа на підключення раковини, включає монтаж змішувача, підключення водопостачання, підключення сифона і з’єднання з каналізаційним зливом, закріплення на підлозі за допомогою спеціальних болтів. Підвісна варіант вимагатиме окремого монтажу системи інсталяції, на яку він потім кріпиться.

Щоб уникнути будь-яких прорахунків при виконанні цієї багатоетапної задачі, надійніше звернутися до професіоналів. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати обладнання з урахуванням особливостей вашої системи комунікацій. Ми виконаємо монтаж і установку біде будь-якої конструкції, якісно, за короткий термін і в зручний для вас час в квартирах, будинках і в інших приміщеннях і будівлях.

Вартість установки біде

Ціна установки біде залежить від типу обраної конструкції і особливостей монтажу. Щоб отримати детальну консультацію та розрахувати точну вартість, зателефонуйте в нашу компанію. Ціни основних робіт по установці біде вказані нижче

Найменування виконуваних робіт. Од. вим. Ціна, грн.
 
Демонтаж санфаянсу (унітазу, біде) шт від 250
 
Заміна поплавка для унітазу шт. від 250
Заміна зливного механізму для унітазу шт. від 350
Заміна сифону для біде шт. від 250

 

 

Наші роботи