Монтаж душових кабін / душових систем

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
   
Виїзд  в межах міста   безкоштовно
Виїзд   за межі міста (понад 10 км від м. Львів)   3 грн/км
Монтаж душового боксу   від 1500
Монтад душового піддона   від 400
Мрнтаж скляних стінок кабіни   від 1 000

Часто звичайна ванна не тільки не вписується в інтернет, вона банально займає левову частку простору. Багато дизайнерських рішень є з незвичними ваннами або з душовими кабінами. Також душові кабіни є максимально функціональні в спортивних залах і фітнес центрах. Тут можуть прийняти душ люди після занять спортом, причому в комфортних умовах. Сучасні готелі та гуртожитки також обладнані душовими кабінами. Вони займають мало місця і виконують таку ж функцію, як і ванни. Душові кабіни дозволяють прийняти душ швидко і з високою якістю. Ось чому перегородки та душові кабіни встановлюють також на базах відпочинку і туристичних базах.

Наша компанія пропонує свої послуги з монтажу душових кабін і перегородок по найбільшприйнятних цінах. Причому переважно виготовляються кабіни і перегородки під замовлення. У такому випадку всі вимоги замовника будуть повністю враховані .

Основні переваги душових кабін

1. Невеликі розміри. Завдяки компактності є можливість встановити конструкцію на невеликій площі. Багато хто віддає перевагу встановлювати душові кабіни завдяки тому, що є можливість отримати більший простір і впровадити різного роду дизайнерські проекти.
2. Простота монтажу. Якщо для установки душових кабін на замовлення залучити кваліфікованих фахівців, то сам процес займе мінімум часу без втрати якості. Наша компанія здійснить установку душових кабін, незалежно від ступеня її складності. Також фахівці компанії якісно і швидко встановлять перегородки.
3. Установка перегородки економить не тільки час, а й кошти. Витрата гарячої води в душовій кабіні набагато менше, ніж витрата води при користуванні ванною. Вартість комунальних платежів буде набагато меншою. Нажаль не вийде поніжитися у ванні, але зате можна заощадити час!
4. Душ може приймати практично кожен з нас, що стосується ванної, то приймати її може не кожен. Не можуть приймати ванну люди, які страждають серцево-судинними захворюваннями, а також вагітні жінки, особливо на останніх місяцях.
5. Душові кабіни в максимальному ступені підійдуть людям з обмеженими можливостями. Люди похилого віку побоюються ванн, так як вони слизькі і мають високі борти. Сучасні душові кабіни мають спеціальне покриття, яке запобігає ковзанню.
6. Душову кабіну можна доповнити різними опціями. В основному мова йде про водяні масажі, можливе застосування парогенераторів. За допомогою ефірних масел можливе проведення аромо-терапії.

Що можна віднести до недоліків душових кабін

Є певні недоліки. В кабіні немає можливості полежати і прийняти розслаблююче положення тіла. Також за кабіною необхідний постійний догляд. Її необхідно чистити, а також проводити дезінфекцію. Якщо поставитися до цього не дуже уважно, то можливо розвитку грибка і хвороботворних мікроорганізмів. При замовленні кабіни звертайте увагу на матеріал виготовлення стінок: скляні стінки менш безпечні, ніж стінки з пластмаси. Фахівці компанії встановлюють кабіни переважно із загартованого скла. Воно ударостійке і не розіб’ється навіть після сильного удару.

Які бувають душові кабіни

Кабіни бувають закритого або відкритого типу. І ті й інші мають свої переваги і недоліки. Звичайна душова кабіна передбачає наявність піддону, вода відводиться в каналізаційний злив. Звичайна кабіна позбавлена даху. Стіни відкриті, їх переважно викладають кахельною плиткою. Перш за все матеріалів для її виробництва потрібно значно менше в порівнянні з закритим варіантом душової кабіни. Якщо ви замовите у нас монтаж такої кабіни, то отримаєте вигідний варіант. 

Закрита душова кабіна має спеціальні розсувні стулки і глибокий піддон. Душ розташовується безпосередньо в стелі кабінки. За індивідуальним замовленням можна зробити душ рухомим. Закрита кабіна може мати найрізноманітніші опції, наприклад “душ Шарко”. У закриту кабіну можна встановити акустичні системи або іншу техніку.